BORIS MAIDANIK AND CHRIS BENSON

(český popis viz níže ...)

Boris is native from Buenos Aires. Tango is his life since his childhood. After many years teaching and performing in Buenos Aires he moved laste year to Europe to teach, work , perform all over the Europe

Working for/Pracuje pro: Tanzschule Conny & & Dado

Christina is a trained dancer and since she graduated with a dance degree has worked as a freelance artist teaching and performing all over the world. She is now based in London where she works for Leandro Palou Tango Academy and is also a resident teacher at London's most renowned milonga, Negracha Tango Club.

Workshops Boris Maidanik and Chris Benson in Brno

+The Biomechanics Way+

From the feet to the head there are multiple roads that we could take, this set of 2 workshops has the focus on helping you discover your body and how to use it in a more efficient way in or outside the dance floor. To avoid common discomfort that can be caused by tension in the muscles and dance.

Their workshops, what we can expect from them:

1) Let's Milonga! In this class, we will approach milonga to make it fun, connected and playful, for you and your partner. You will never sit a milonga tanda again!!

2) Exploring Exits from the Parada can be fun! In this workshop we will explore different ways of exiting the parada, we will look to break habits and search for new possibilities to exit one of our well-known tango movements.

3) The Embrace: seeking dynamics and staying connected. In this class the focus will be on how to maintain a comfortable connection while exploring different dynamics in the dance.

4) Circular movements in a biomechanic way. Movements both in space and around our partner. In this class, we will teach dance floor friendly circular sequences using a continuous flow of energy.


Český popis:

Boris pochází z Buenos Aires a tango je součástí jeho života už od dětství. Po mnoha letech výuky a vystupování v Buenos Aires se přestěhoval do Evropy, aby zde mohl pracovat, učit avystupovat. V současné době pracuje pro: Taneční školu Conny & Dado ve Štýrském Hradci (Graz).


Christina je absolventkou taneční konzervatoře. Poté, co získala taneční diplom, začala pracovat jako taneční umělkyně a lektorka po celém světě. V současné době žije v Londýně, pracuje pro Leandro Palou Tango Academy a jako hostující lektorka Organizuje nejvyhlášenější milongu Negracha Tango Club.

Kurzy Boris Maidanik and Chris Benson v Brně

+Cesta biomechaniky+

Jsou různé cesty, jak pracovat se svým tělem. Chris a Boris vám pomohou objevit propojení vašeho těla od hlavy po paty, efektivně využít nové zkušenosti a poznatky na parketu i mimo něj. Zároveň vám pomohou, jak se vyvarovat běžnému problému s napětím ve svalech, které se následně přenáší do tance a kazí celkový zážitek.

Workshopy, které nás od nich čekají:

1) Pojďme tančit milongu! Na této lekci budeme objevovat hravé aspekty milongy i propojení v páru. Už nikdy nebudete sedět při tandě milongy!

2) Objevování východů z parady může být legrace! Na tomto workshopu se naučíme různé způsoby vychodů z parady, narušíme zavedené zvyky a budeme hledat nové cesty, jak vyjít z jednoho velmi dobře známého tango pohybu.


3) Objetí: hledání dynamiky zatímco si uchováme příjemné propojení v páru.

4) Kruhové pohyby a biomechanika. Pohyby v prostoru a kolem partnera. V této lekci se s pomocí plynulé energie naučíme sekvence kruhových pohybů vhodných pro taneční parket.

Podívejte se na "Registraci na festival / workshopy"...

Podívejte se na "Kompletní program"....

© 2016 Tango Lab Štěky
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky